top of page
Stahlova_treeflowers.png

V naší chalupě nabízíme k pronájmu 4 pokoje. Tři pokoje (vždy s vlastní koupelnou), které sdílí společný obývací pokoj, jídelnu a obývák a jedno velké samostatné studio. Pokoje nemají čísla nýbrž jsou pojmenovaná po zvířátkách, které lze spatřit na zahradě či v přilehlém lese.

Dvoulůžkové pokoje "Jelen" a "Veverka"

Prostorné podkrovní pokoje s dvoulůžkem a vlastní koupelnou s vanou. Pokoj i koupelna jsou vybaveny vším, co budete potřebovat ke klidnému relaxačnímu pobytu. Snídani či večeři si můžete uvařit v plně vybavené prostorné kuchyni, na kterou navazuje jídelna a menší relaxační obývák. Tuto společnou místnost budete sdílet s dalšími 2 pokoji.

 

Cena:

Obsazenost 1 hostem : 1190 Kč / noc

Obsazenost 2 hosty: 1690 Kč / noc

Stahlova_lblueberries.png

Dvoulůžkový pokoj "Sova"

 

Podkrovní pokoj s 2 samostatnými jednolůžky.

K pokoji patří plně vybavená koupelna se sprchovým koutem. Snídani či večeři si můžete uvařit v plně vybavené prostorné kuchyni, na kterou navazuje jídelna a menší relaxační obývák. Tuto společnou místnost budete sdílet s dalšími 2 pokoji.

 

Obsazenost 1 hostem: 1090 Kč / noc

Obsazenost 2 hosty: 1590 Kč / noc

Apartmán "Liška"

 

Tento velmi prostorný apartmán nabídne ubytování až 4 hostům. K přespání je k dispozici jedno dvoulůžko a pohodlná rozkládací sedací souprava. Ideální pro rodiny s dětmi či pobyt přátel. Tento prostor je vhodný i pro jednotlivce, který má rád plné soukromí.

K apartmánu náleží vlastní koupelna se sprchovým koutem, vybavená kuchyňka, jídelní stůl a obývací část. Relaxovat můžete na vlastní soukromé terase s výhledem na les. 

 

Cena za apartmán: 1990 Kč / noc 

Cena je platná při obsazenosti 1-2 hosty. Za každého dalšího hosta je příplatek 250 Kč.

Společné informace pro všechny pokoje

Stahlova_radish.png

Všechny aktivity uskutečňované v tomto domě jdou ruku v ruce s myšlenkou žití v souladu s přírodou a ochranou zvířat. Z tohoto důvodu bychom vás velmi rádi požádali, pokud si budete během pobytu vařit, o co největší minimalizaci konzumace živočišných produktů a o vynechání tepelné přípravy masa a uzenin. Pokud nejste v rostlinném vaření zkušení, určitě nám neváhejte napsat a my Vám v lednici necháme připravenou večeři k ohřátí (případně můžeme domluvit i cokoliv jiného). 

Na žádném z pokojů není televize. Wifi ale funguje velmi dobře a pokud jste spíše čtecí typ, můžete se ponořit do některé z knih, které najdete v obývací části domu.

Rezervace

V případě zájmu o rezervaci nám prosím zašlete e-mail na pstahlova@gmail.com. Hned jak se celý systém ubytování trošku zajede, otevřeme pro Vás i klasický rezervační systém.

Stahlova_butterfly.png
bottom of page