top of page

Chalupa pod jasany

Vítejte na stránkách naší rodinné chalupy, která se nachází na samém okraji malé obce Třebichovice, přímo vedle lesů Vinařické horky. 

Chalupa pod jasany není tradičním hotelem či penzionem. Nemáme recepci a neťukáme každé ráno hostům na dveře s otázkou, jestli nechtějí vyměnit ručníky. V přízemí chalupy sami bydlíme (ubytování pro naše hosty je v podkrovním patře), takže tu jsme téměř vždy pro Vás, zároveň Vám ale nabídneme přesně takové soukromí, jaké budete sami chtít. 

776A0166.jpg
776A0052.jpg

Aktivity v chalupě

V přízemí chalupy děláme párkrát do měsíce kuchařské či cukrářské kurzy. Ty oficiálně vypsané najdete na www.petra-stahlova.cz. Krom těchto velkých skupinových kurzů lze domluvit i kurzy soukromé (pro menší skupinky účastníků). 

V případě zájmu si můžete v chalupě pronajmout pro Vaše akce i naši hlavní učební kuchyň (pro max 12 lidí, podmínkou je příprava pouze čistě rostlinných jídel) a jídelnu v zimní zahradě, kterou lze využít i na případné přednášky. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte.

Kudy k nám

Třebichovice najdete mezi městy Kladno a Slaný. Ze Zličína k nám autem dojedete za cca 20 minut. Kdybyste potřebovali přijet autobusem, zavolejte prosím a my Vám pošleme aktuální jízdní řád (autobus jezdí pravidelně právě třeba z Kladna). 

Parkovat můžete kdekoliv podél cesty před vraty domu. Jsme na konci slepé ulice, navíc za zákazy vjezdu, takže sem už většinou nikdo nejezdí. Pokud sebou máte kola nebo přijedete na motorce, lze využít místo v garáži.

dům s příjezdovou cestou.jpg
bottom of page